Hotel Černá Bouda Janské Lázně

.Hotel Černá Bouda, v roce 2005 zrekonstruovaný horský hotel, poskytuje služby 3* standardu. Nachází se pod vrcholem Černé hory (1 260 m.n.m.) nedaleko horní stanice kabinové lanové dráhy. Jeho jedinečná poloha, okolní příroda, vybavení a úroveň služeb z něj vytváří nejlepší horský hotel v celé oblasti Krkonoš. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor, zimní a letní přírody a sportů.


Všech 48 prostorných nekuřáckých pokojů 3* standardu v Hotelu Černá Bouda je vybaveno koupelnou se sprchou a WC, TV se satelitem a přímou telefonní linkou. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány od roku 2005. Struktura pokojů: 30x dvoulůžkový pokoj, 10x třílůžkový pokoj, 4x třílůžkový pokoj s přistýlkou, 2x čtyřlůžkový pokoj a 2x čtyřlůžkový apartmán (pokoj s dvěma oddělenými pokoji).


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-cerna-bouda@toprague.cz
Adresa: Janské Lázně-Černá Hora 171 Janské Lázně


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Černá Bouda Janské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Černá Bouda Janské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Hodnotový voucher:


Věnujete hodnotový voucher a nemusíte vyzvídat, kdy má obdarovaný čas anebo o jaké hotelové služby by mohl mít zájem. Příjemce voucheru si vše může vybat sám a tím se Váš dárek stane hodnotným i milým překvapením. Platnost voucheru jeden rok poskytne dostatek času k jeho čerpání. Náš voucher si můžete přizpůsobit:


Náhled:

Dárkový voucher

Hotel Černá Bouda Janské Lázně ❤ Předplacený voucher na čerpání hotelových služeb


v hodnotě 5 000 Kč
Číslo voucheru: 000 000 000                 Platnost do: 02.12.2022

Přejeme krásný pobyt.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist