Hotel Černá Bouda Janské Lázně

.Hotel Černá Bouda, v roce 2005 zrekonstruovaný horský hotel, poskytuje služby 3* standardu. Nachází se pod vrcholem Černé hory (1 260 m.n.m.) nedaleko horní stanice kabinové lanové dráhy. Jeho jedinečná poloha, okolní příroda, vybavení a úroveň služeb z něj vytváří nejlepší horský hotel v celé oblasti Krkonoš. Je ideálním výchozím bodem pro milovníky hor, zimní a letní přírody a sportů.


Všech 48 prostorných nekuřáckých pokojů 3* standardu v Hotelu Černá Bouda je vybaveno koupelnou se sprchou a WC, TV se satelitem a přímou telefonní linkou. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruovány od roku 2005. Struktura pokojů: 30x dvoulůžkový pokoj, 10x třílůžkový pokoj, 4x třílůžkový pokoj s přistýlkou, 2x čtyřlůžkový pokoj a 2x čtyřlůžkový apartmán (pokoj s dvěma oddělenými pokoji).


Hotelová restaurace má jedinečný výhled na panorama Krkonoš s dominantou Sněžky. V letních měsících se nabízí možnost venkovního posezení na přilehlé terase. Celková kapacita restaurace Hotelu Černá Bouda je 80 míst, kapacita přilehlého samostatného salónku 40 míst. Pestrá nabídka obsahuje jídla pro vegetariány, českou i mezinárodní kuchyni, krkonošské speciality, polévky a hotová jídla, denní nabídky a dětská menu. Součástí restaurace je i denní bar o kapacitě 25 osob, který nabízí široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů.


Jedinečná poloha hotelu, jeho vybavení a úroveň služeb vytváří ideální podmínky pro uspořádání nejrůznějších aktivit jako jsou školení, semináře, meetingy či sportovně-relaxační kurzy a programy. Samostatná konferenční místnost má kapacitu 40 míst při školním uspořádání, při divadelním uspořádání až 70 míst. Možnost rozšíření konferenční místnosti o hotelovou restauraci, a to až na 140 míst při školním uspořádání. V případě zájmu je možné rezervovat celý hotel Černá Bouda pro Vaši akci s maximální kapacitou 125 ubytovaných osob.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-cerna-bouda@toprague.cz
Adresa: Janské Lázně-Černá Hora 171 Janské Lázně


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Černá Bouda Janské Lázně věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Černá Bouda Janské Lázně se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist